شرایط و قوانین کلی استفاده از خدمات و سرویس های فروشگاه اینترنتی کالاویو

با عرض سلام و درود فراوان خدمت مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی کالاویو


توجه : نظر به عدم ثبات در قیمت ارزهای خارجی و افزایش قیمت محصولات در طول روز ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید حتما با تماس با واحد فروش کالاویو ، از صحت و به روز بودن قیمت محصولات اطمینان حاصل نمائید ، بدیهی ست در صورت خرید کالایی با قیمت قدیمی ، خرید شما کم لن یکن تلقی شده و مبلغ به شما عودت خواهد شد .


  ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی کالاویو، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "فروشگاه اینترنتی کالاویو" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروز رسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه نماید. بدیهی است کاربران و مشتریان محترم کالاویو ، موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "فروشگاه اینترنتی کالاویو" بعد از هر بار بروز رسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار کالاویو منتشر خواهد نمود.  در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی ، با شماره های کالاویو تماس حاصل فرمائید .  در ادامه محتویات این صفحه اعم از متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده ، منظور از "کالاویو"، "وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت کالاویو" به آدرس های اینترنتی Kalaview.ir    و Kalaview.com  می باشد، و هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت کالاویو شده باشد، کاربر تلقی می شود.کاربرانی که به عضویت اولیه یا کامل سایت کالاویو درآمده باشند ، عضو خانواده کالاویو اطلاق می گردد و هر عضوی که اقدام به خرید از کالاویو نماید ، با افتخار از مشتریان محترم کالاویو محسوب می شود . بدیهی ست کالاهایی که توسط مشتریان محترم انتخاب گردیده و قصد خرید آن ها را اعلام می دارند ، سفارش مشتریان به حساب می آیند.

   مشتریان و همراهان محترم کالاویو ، توجه داشته باشید کلیه اصول ، رویه‏‌ها و قوانین کالاویو منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقبا مشتریان کالاویو نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتریان فروشگاه اینترنتی هستند. همانند فضای حقیقی و فیزیکی، بنابر قوانین رسمی کشوری، در فضای مجازی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس ،  قرارداد آنلاین نیز قراردادی است مشتریان محترم با قبول شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش خود و نهایی کردن آن،  میان فروشگاه اینترنتی به عنوان فروشنده و مشتری به عنوان خریدار منعقد گردیده و مشتریان محترم ملزم به  پرداخت هزینه مربوطه می باشند. با توجه به آنکه طبق روال کاری کالاویو مرحله اول خرید، استعلام سفارش می باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.کاربران و مشتریان برای مشاهده و دریافت اطلاعات ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی باشند، می توانید از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند

     مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

همچنین هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

کالاویو در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.  کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به کالاویو  بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از کالاویو ، غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

تمامی مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی ، موظف هستند که قبل از خرید  ، قوانین مندرج در این صفحه و همچنین کلیه رویه های موجود برای ثبت سفارش ، تحویل ، خرید ، بازگشت کالا و غیره را مطالعه نمایند . بدیهی است که کالاویو هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم اطلاع مشتریان عزیز از  قوانین فوق را برعهده نخواهد گرفت.

نحوه تحويل گرفتن کالا

بر این اساس مشتریان محترم می بایست قبل از امضای برگه تحویل ،در حضور مامور پست سفارشات خود را باز نموده و  از لحاظ فیزیکی کاملا بررسی نمایند و به یاد داشته باشند که امضای برگه تحویل به معنای تائید مشتری مبنی بر صحت و سلامت فیزیکی و ظاهری سفارشات می باشد . در صورت مشاهده اشکالات فیزیکی ابتدا با تیم خدمات مشتریان کالاویو تماس حاصل فرمائید تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی لازم صورت گیرد و با هماهنگی از گرفتن مرسولات خود خودداری نمائید . در غیر اینصورت کالاویو هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات فیزیکی که در لحظه و با بررسی مشتریان قابل مشاهده است ، ندارد.

رویه های بازگراندن کالا

از آنجا که جلب رضایت مشتری و مشتری مداری از اولویت‌های کالاویو میباشد ،کلیه پرسنل در تلاش هستند که تمامی سفارشات به صورت مطلوب و طبق خواسته مشتری ارسال شود، با این وجود، امکان مواجه شدن با مواردی وجود دارد که کالاویو به روش های زیر برای رفع آنها و رضایت خاطر شما خریداران گرامی برنامه ریزی نموده و برای برخی محصولات(لیست محصولات شامل بازگشت ۷ روزه) ، ۷ روز فرصت بازگشت درنظر گرفته است.

* ایرادات فیزیکی

با وجود آنکه مجموعه کالاویو در تلاش است تا کلیه سفارشات مشتریان محترم را در کمال صحت و سلامت به دست آنها برساند اما از آنجا که برخی مرسولات توسط باربری یا شرکت پست و یا غیره برای این عزیزان ارسال می گردد، علیرغم بسته بندی ایمن ممکن است که برخی سفارشات با اشکالات فیزیکی روبرو شوند و یا قطعات اساسا با اشکالات فیزیکی همراه باشند. بر این اساس مشتریان محترم می بایست قبل از امضای برگه تحویل ،در حضور مامور پست سفارشات خود را باز نموده و  از لحاظ فیزیکی کاملا بررسی نمایند و به یاد داشته باشند که امضای برگه تحویل به معنای تائید مشتری مبنی بر صحت و سلامت فیزیکی و ظاهری سفارشات می باشد . در صورت مشاهده اشکالات فیزیکی ابتدا با تیم خدمات مشتریان کالاویو تماس حاصل فرمائید تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی لازم صورت گیرد و با هماهنگی از گرفتن مرسولات خود خودداری نمائید . در غیر اینصورت کالاویو هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات فیزیکی که در لحظه و با بررسی مشتریان قابل مشاهده است ، ندارد.

اطلاعات ارایه شده در وب سایت از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با کالای فروخته شده مغایر باشد

همکاران ما در کالاویو حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس مشتریان محترم دقت نمایند، هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا و امضای برگه تحویل کالا ، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد.

درصورت وجود مغایرت محصول خریداری شده توسط مشتری در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، از تحویل گرفتن کالای مورد نظر خودداری نمائید.

اگر به هر علتی ، حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا و مشاهده مغایرت، با تیم خدمات پس از فروش کالاویو تماس حاصل نمایید، می توانید از سرویس بازگشت کالا استفاده نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد و در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ به کالاویو باز گردانید در غیر اینصورت کالاویو مسئولیتی در قبال سهل انگاری مشتریان برعهده نخواهد گرفت.

* وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم کالاویو در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در کالای دریافتی پس از تحویل گرفتن و باز کردن بسته ، باید حداکثر تا ۲۴ ساعت به همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش کالاویو اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، و با هماهنگی با مشتری ، کالا می تواند با کالای دیگر جایگزین شده و یا مبلغ آن به حساب وی واریز گردد. بدیهی است در صورت تعویض و وجود اختلاف قیمت، مابه التفاوت آن به طرفین پرداخت و یا بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول ، عدم خرابی جعبه و همچنین عدم درج نوشته بر روی جعبه کالا با هر وسیله ای توسط مشتریان ، پاره نبودن جعبه کالاها و رسید خرید ضروری است.

مجددا تاکید می گردد که مشتریان محترم می بایست کارتن و جعبه اصلی محصولات را تا زمان حصول اطمینان از سالم بودن کالا نزد خود نگهداری نمایند و از دور ریختن آن جداً خودداری کنند. استفاده از سرویس بازگشت کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کالاویو بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

* متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از ۲۴ ساعت از زمان دریافت سفارش به اطلاع کالاویو برسند، میسر نخواهد بود.

* انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اما چنانچه کالا تحویل شده باشد می توانید حداکثر تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته و پلمپ بودن آن) سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ی برگشت بسته در این حالت بر عهده ی مشتری می باشد.

در صورت باز شدن تگ از محصول، هر گونه استفاده نادرست و خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه توسط مشتری، کالاویو مسئولیتی در قبال تعویض و یا عودت محصول نخواهد داشت.

 * آسیب های ناشی از حمل و نقل

کلیه کالاهای عرضه شده در کالاویو با بسته بندی مخصوص به همراه آرم شرکت کالاویو و همچنین برچسب های مارک شده با نام کالاویو برای مشتریان ارسال می‌شوند. لطفا از دریافت محصولات باز شده یا فاقد بسته بندی کالاویو خودداری نمایید تا در هنگام دریافت خدمات پس از فروش دچار مشکل نشوید.

مشتریان محترم توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

نوشتن توضیحات، برچسب زدن و یا موارد مشابه روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، کالا را از شرایط عودت خارج می‌کند.

درصورتی که مدل یا رنگ و غیره کالا موجود نباشد، سفارش طبق توافق با مشتری ابطال و یا با مدل دیگری تعویض می‌گردد.

*روشهای بازگشت کالا

مشتریان ساکن در تهران می توانند بعد از تماس با تیم خدمات مشتریان کالاویو با مراجعه به شعب پست ، کالا را به صندوق پستی: ۱۵۹۳۷۳۳۳۹۱ ارسال نمائید ، یا از طریق پیک(هزینه پیک توسط مشتری پرداخت گردد و مدارک پرداختی به همراه کالا ارسال گردد) به آدرس شرکت کالاویو عودت دهند.

مشتریان سایر شهرستانها نیز کالای مورد نظر را به همراه فاکتور و همچنین فرم هزینه پستی، از طریق پست ، به صندوق پستی: ۱۵۹۳۷۳۳۳۹۱ ارسال نمایند.

توجه داشته باشید باید کالاها را با همان شرایط اولیه به همراه کارتن و متعلقات ارسال نمائید.

لطفا تا زمان رسیدن کالا به دست ما کد رهگیری مرسوله را نزد خود نگه دارید.

*هزینه حمل کالای بازگشتی و ارسال مجدد کالا

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل توسط کالاویو، کالا را به آدرس انبار کالاویو برگشت بزنید .