رویه های بازگراندن کالا

از آنجا که جلب رضایت مشتری و مشتری مداری از اولویت‌های کالاوییو میباشد ،کلیه پرسنل در تلاش هستند که تمامی سفارشات به صورت مطلوب و طبق خواسته مشتری ارسال شود، با این وجود، امکان مواجه شدن با مواردی وجود دارد که کالاوییو به روش های زیر برای رفع آنها و رضایت خاطر شما خریداران گرامی برنامه ریزی نموده و برای برخی محصولات(لیست محصولات شامل بازگشت 7 روزه) ، 7 روز فرصت بازگشت درنظر گرفته است.

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید:


* ایرادات فیزیکی

با وجود آنکه مجموعه کالاوییو در تلاش است تا کلیه سفارشات مشتریان محترم را در کمال صحت و سلامت به دست آنها برساند اما از آنجا که برخی مرسولات توسط باربری یا شرکت پست و یا غیره برای این عزیزان ارسال می گردد، علیرغم بسته بندی ایمن ممکن است که برخی سفارشات با اشکالات فیزیکی روبرو شوند و یا قطعات اساسا با اشکالات فیزیکی همراه باشند. بر این اساس مشتریان محترم می بایست قبل از امضای برگه تحویل ،در حضور مامور پست سفارشات خود را باز نموده و  از لحاظ فیزیکی و تعداد کالا در فاکتور کاملا بررسی نمایند و به یاد داشته باشند که امضای برگه تحویل به معنای تائید مشتری مبنی بر صحت و سلامت فیزیکی و ظاهری سفارشات می باشد . در صورت مشاهده اشکالات فیزیکی ابتدا با تیم خدمات مشتریان کالاوییو تماس حاصل فرمائید تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی لازم صورت گیرد و با هماهنگی از گرفتن مرسولات خود خودداری نمائید . در غیر اینصورت کالاوییو هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات فیزیکی که در لحظه و با بررسی مشتریان قابل مشاهده است ، ندارد.


* اطلاعات ارایه شده در وب سایت از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با کالای فروخته شده مغایر باشد

همکاران ما در کالاوییو حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس مشتریان محترم دقت نمایند، هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا و امضای برگه تحویل کالا ، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد.

درصورت وجود مغایرت محصول خریداری شده توسط مشتری در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، از تحویل گرفتن کالای مورد نظر خودداری نمائید.

اگر به هر علتی ، حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل کالا و مشاهده مغایرت، با تیم خدمات پس از فروش کالاوییو تماس حاصل نمایید، می توانید از سرویس بازگشت کالا استفاده نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد و در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ به کالاوییو باز گردانید در غیر اینصورت کالاوییو مسئولیتی در قبال سهل انگاری مشتریان برعهده نخواهد گرفت.

* وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم کالاوییو در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در کالای دریافتی پس از تحویل گرفتن و باز کردن بسته ، باید حداکثر تا 24 ساعت به همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش کالاوییو اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، و با هماهنگی با مشتری ، کالا می تواند با کالای دیگر جایگزین شده و یا مبلغ آن به حساب وی واریز گردد. بدیهی است در صورت تعویض و وجود اختلاف قیمت، مابه التفاوت آن به طرفین پرداخت و یا بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول ، عدم خرابی جعبه و همچنین عدم درج نوشته بر روی جعبه کالا با هر وسیله ای توسط مشتریان ، پاره نبودن جعبه کالاها و رسید خرید ضروری است.

مجددا تاکید می گردد که مشتریان محترم می بایست کارتن و جعبه اصلی محصولات را تا زمان حصول اطمینان از سالم بودن کالا نزد خود نگهداری نمایند و از دور ریختن آن جداً خودداری کنند. استفاده از سرویس بازگشت کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کالاوییو بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

* متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش به اطلاع کالاوییو برسند، میسر نخواهد بود.


* انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اما چنانچه کالا تحویل شده باشد می توانید حداکثر تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته و پلمپ بودن آن) سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ی برگشت بسته در این حالت بر عهده ی مشتری می باشد.

در صورت باز شدن تگ از محصول، هر گونه استفاده نادرست و خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه توسط مشتری، کالاوییو مسئولیتی در قبال تعویض و یا عودت محصول نخواهد داشت.


 * آسیب های ناشی از حمل و نقل

کلیه کالاهای عرضه شده در کالاوییو با بسته بندی مخصوص به همراه آرم شرکت کالاوییو و همچنین برچسب های مارک شده با نام کالاوییو برای مشتریان ارسال می‌شوند. لطفا از دریافت محصولات باز شده یا فاقد بسته بندی کالاوییو خودداری نمایید تا در هنگام دریافت خدمات پس از فروش دچار مشکل نشوید.

مشتریان محترم توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

نوشتن توضیحات، برچسب زدن و یا موارد مشابه روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، کالا را از شرایط عودت خارج می‌کند.

درصورتی که مدل یا رنگ و غیره کالا موجود نباشد، سفارش طبق توافق با مشتری ابطال و یا با مدل دیگری تعویض می‌گردد.


*روشهای بازگشت کالا

مشتریان ساکن در تهران می توانند بعد از تماس با تیم خدمات مشتریان کالاوییو با مراجعه به شعب پست ، کالا را به صندوق پستی: 1593733391 ارسال نمائید ، یا از طریق پیک(هزینه پیک توسط مشتری پرداخت گردد و مدارک پرداختی به همراه کالا ارسال گردد) به آدرس شرکت کالاوییو عودت دهند.

مشتریان سایر شهرستانها نیز کالای مورد نظر را به همراه فاکتور و همچنین فرم هزینه پستی، از طریق پست ، به صندوق پستی: 1593733391 ارسال نمایند.

توجه داشته باشید باید کالاها را با همان شرایط اولیه به همراه کارتن و متعلقات ارسال نمائید.

لطفا تا زمان رسیدن کالا به دست ما کد رهگیری مرسوله را نزد خود نگه دارید.


*هزینه حمل کالای بازگشتی و ارسال مجدد کالا

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل توسط کالاوییو، کالا را به آدرس انبار کالاوییو برگشت بزنید .

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان کالاوییو، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.