درباره کالاوییو


توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدید‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

بدین منظور ، با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و در دسترس بودن آن در سراسر ایران و همچنین گسترش روزافزون بهره گیری از لوازم دیجیتال از جمله لپ تاپ در بین هموطنان عزیز و کمبود قطعات با کیفیت مورد نیاز برای این لوازم در کنار آگاهی از قیمت های رو به رشد آنها و مهم تر از همه آن عدم سهولت و دسترسی آسان به این قطعات در سرتاسر ایران ،  بر آن شدیم تا با ایجاد فروشگاه اینترنتی کالاوییو ، محصولات مورد نیاز مردم ایران و به ویژه قطعات لپ تاپ و کامپیوتر را با مناسب ترین قیمت تامین کرده و به راحت ترین و ارزان ترین شیوه در اختیار مصرف کنندگان و همکاران گرامی قرار دهیم .

 

کالاوییو چیست ؟


کالاوییو برگرفته از دو کلمه فارسی "کالا" و همچنین کلمه انگلیسی "VIEW" به معنای نما   می باشد. ترکیب کالا و معنای فارسی View یعنی نما ، کلمه کالانما را تشکیل می دهد که در فرهنگ لغت زبان فارسی ، جایگزین کلمه لاتین کاتالوگ شده است.

کالانما در واقع مجموعه ای است، حاوی اطلاعاتی در مورد کالاهای مورد نظر به منظور آشنایی هرچه بیشتر کاربران و مشتریان با آنها

کالاوییو به عنوان کالانمایی اینترنتی ،  تلاش خود را بر آن داشته که تا با جمع آوری اطلاعات جامع و کامل در مورد کالاهای مختلف از جمله اطلاعاتی در مورد قطعات مختلف لپ تاپ و کامپیوتر ، ضمن فراهم آوردن محیطی در جهت افزایش آگاهی و اطلاعات مشتریان و کاربران محترم وب سایت کالاوییو ،و همچنین بهره گیری مشتریان از حق انتخاب گسترده تر پیش از خرید ، با اطمینان بخشیدن به انتخاب درست و مناسب مشتریان در راه خرید کالاهای با کیفیت و اورجینال با قیمت مناسب ، لذت خریدی آسان با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت را برای اعضای خانواده کالاوییو فراهم آورد.

بدون اغراق می توان گفت که هم اینک مجموعه کالاوییو در حوزه قطعات سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوتر ، با بهره گیری از دقیق ترین ، کامل ترین و به روزترین اطلاعات در این حوزه ، نه تنها در سطح کشور بلکه در دنیا کم نظیر است و کمتر مجموعه ای در جهان را می توان نام برد که در این حوزه ، از نظر تنوع و تعدد ، یارای رقابت با کالاوییو را داشته باشد .

مشتریان عزیز با مقایسه کالاوییو با سایر فروشگاههای اینترنتی کشور و حتی دنیا می توانند به راحتی حرف ما را تصدیق نموده و نتیجه این مقایسه، خود به تنهایی پشتوانه ای از اعتماد را برای کالاوییو به همراه خواهد آورد.

 

در فروشگاه آنلاین کالاوییو-        به تازه های فناوری ، تکنولوژی و تازه های دنیای دیجیتال و ای تی ،در هر زمان که بخواهید دسترسی دارید.

-        به جدیدترین و به روزترین قطعات و لوازم الکترونیکی  ،که شاید کاملا از آنها بی خبر باشید دسترسی دارید.

-        می‌توانید کالاهای اصل و باکیفیت را به راحتی از هر جا که هستید سفارش دهید و در زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

-        به نظرات دیگران دسترسی دارید و می‌تواند پرطرفدارترین کالاها را بشناسید.

-        به اطلاعات جامع و قابل اعتماد در مورد کالاها دسترسی دارید و می‌توانید کالاها را با هم از هر نظر مقایسه کنید و محصولی را انتخاب کنید که از هر نظر برای شما مناسب تر است.

-        می‌توانید زمان باارزش خود را صرف لحظه های لذت بخش زندگی کنید و خیلی راحت از هر جا که هستید سفارش بدهید و هر جا که خواستید تحویل بگیرید.

-        می‌توانید با خیال راحت ،قطعات زیر را خرید کنید و اگر به هر دلیلی ناراضی بودید فقط با ما تماس بگیرید، ما رضایت قطعی شما را تضمین می‌کنیم :

قطعات دیجیتالی و الکترونیکی

قطعات کامپیوتر

لپ تاپ و قطعات لپ تاپ 

تبلت و  قطعات تبلت

تجهیزات شبکه

لوازم جانبی و ذخیره سازی

دوربین و قطعات دوربین و . . .